KONST / Litografier / Färglitografi 12476251
nr 1247 6251
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/200, bladets mått: 61x45, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:41:38
8/4 19:02:57
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd